Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2013, 12:57   #14
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Post

Witam wszystkich serdecznie. Jedni z was mnie już znają, z innymi będę grał wspólnie po raz pierwszy. Jak idzie zauważyć w moim profilu moje zainteresowania krążą wokół tematów przetrwania i postapokalipsy więc dziwnym by było gdybym nie spróbował swoich sił w sesji łączącej jedno z drugim.

Przyznam, że względnie dobra rekrutacja i przemiła osóbka Nasty przyciągnęły mnie jak magnes, ale... widać, że ta sesja to będzie survival przez duże "S".

Gdy zobaczyłem, że na rozdanie mamy 100 punktów omal nie udusiłem się konsumowanym batonikiem. Osobiście miałem zgryza (jak powiedziałby Krzychu) aby w tym się zmieścić z samym sprzętem... A my do tego mamy wykupić za to cechy i umiejętności. Więc trzeba wybierać albo być dobrze wyekwipowanym niedojdą, którego zarżnie i obłupi pierwsza napotkana osoba, albo też... nie mieć zbyt wiele, ale potrafić wystarczająco aby jakoś przeżyć (kładąc duży nacisk na słowo "jakoś").

Widać, że Nasty odrobiła zadanie domowe i nie ułatwi nam zadania. Dobrze. Jak widzicie z powyższej wypowiedzi ja już wybrałem, ale na dopięcie szczegółów będę potrzebował jeszcze troszkę czasu. Poza tym mam dziwne przeczucie, że mój BG nie będzie należał do tych "żywotnych". No cóż... Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć sobie, wam i naszej MG dobrej zabawy. It's time to begin!

Ps. Jako spec od estetyki proponuję aby każdy miał równą szerokość avka. Co powiecie na 150px? Jak ktoś nie może/nie potrafi zmienić szerokości mogę zrobić to za niego. Nie wiem jak wam, ale mnie się ciężko czyta posty z avkiem na pół strony...
 
Lechu jest offline