Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2013, 18:06   #18
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Tak. Nie jesteś sam z Rosji. Może będzie jednak wam dane się spotkać. Jak na razie będziecie osobno. Z jednej strony dla mnie więcej pisania. Ale fajniej bo każdy będzie miał swoją przygodę. Jeżeli tak można nazwać walkę o życie. Może później wybierzemy najlepszą postać albo najbardziej wytrwałą i zaradną.

Edycja


Witam czekam jeszcze na Karty Postaci cz2

No więc tak. Są większe szanse na spotkane się z innym graczem niż myślałam. Ale na pewno nie doprowadzę do tego ja. Wszystko zależy od gracza w którą stronę się uda lub czy w ogóle się gdzieś dalej uda.

Jest:

3 w Rosji.
1 Niemcy
2 Polska
1 Holandia

Fajnie. Jak widać Rosja rządzi w postapokalipsie. Tak jak w wampirach Wielka Brytania. Chodź szkoda że nikt nie wymyślił bardziej egzotycznych miejsc. Fajnie by było pokazać krajobraz np: Chin czy Afryki. Ale co tam może innym razem. Jak na razie nie liczcie na spotkanie innego gracza. Ale co niektórzy zaczynają w miastach wybudowanych w ruinach. Chodź wybudowanych to może nie właściwe słowo. Powinno być zagospodarowanych i utworzonych na ruinach.



Czekam na resztę KPcz2

 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 24-02-2013 o 17:04.
Nasty jest offline