Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2013, 13:37   #6
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Arch-militian to moja ulubiona klasa, ale ostatnio uznałem, że za dużo nią gram no i moi znajomi stwierdzi, że charakterologicznie powinienem grać kapitanami, więc zgłoszę się jako RougTrader.

Pytanie o okręt, czy jest do rozpisania mechanicznie, po rzucie na ProfitFactor, czy ty wydzielasz PF, czy rozpisujemy umownie storrytelingowo?

Co do postaci, to to samo pytanie odnośnie potęgi rodu?

Czy trzymamy się sztywno zasady, że patetnt RougTradera jest przyznawany przez imperium, czy też zasada, że jak ktoś ma dość funduszy na statek i załogę to zyskuje rangę RougTradera?


Ekwipunek całkiem pomijamy, czy można podawać prośby sugestia, z czym postać chciała by startować?



Co do mojego zgłoszenia to mój RT, będzie raczej z tych oddanych rodowi, własnemu sumieniu, imperium i ludzkości, w tej kolejności.
Z charakteru raczej chaotycznie dobry, powiedzmy coś w stylu Dylan Hun, z Andromedy.
 
deMaus jest offline