Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2013, 20:50   #6
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Karolczaneq Zobacz post
Nie mogę się zdecydować na rodzaj sesji, oto propozycje :

1. Sesja strategiczna w której rozwijamy plemię i jednocześnie jesteśmy w nim wodzem.

2. Sesja w której gracze wcielają się w żołnierzy podczas I lub II wojny światowej ( niewielki oddział ).

3. Sesja w której gracze wcielają się w żołnierzy przyszłości i walczą w obronie Ziemi przed Obcymi ( przykład ).

Proszę o wypowiedzi pod tematem. Jeśli przyjdzie mi do głowy inna propozycja to powinna się tu pojawić.
1. Czysta strategia jak zauważył -2- może nie wypalić. Niewiele osób na czyste strategie się pisze. W szczególności, gdy nie znają mechaniki danej strategii, na której można by zbudować swoją strategię gry, a budowa takiej trwa... trochę.

2. Kiedyś graliśmy z chłopakami w genialny off-shot Mutant Chronicles właśnie takim jednym oddziałem... tylko nie była to sesja 'historyczna', ale była naprawdę dobra. Kurde, tęsknię za moim żołnierzem od granatów

3. To, myślę zależy od realiów. Czy postawisz na czystą akcję, przygodę przechodzącą w akcję, czy może nawet horror. Czy będzie to osadzone w Dead Space, czy Star Wars, czy w czymś innym... Kwestia walki gustów.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline