Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2013, 00:01   #24
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam, no i poszło rozpoczęcie. Trochę rodzinki mi się zwaliło na chatę więc teraz kończyłam.

W następnym poście:

Pogoda w tabeli.

Tabela z plusami i minusami otoczenia dodające do umiejętnosci czy obrony i ataku.

I inne niespodzianki.

Jutro postaram się przesłać Karty przyjaciół - gracza. I karty budynków kryjówek z wyposażeniem.
Jak i zwrotkę waszych kart z uzupełnionymi znaleziskami (co niektórzy).

Jest to miły wstępniak. Od was zależy czy zostajecie tam gdzie jesteście czy wybieracie się gdzieś. Ci którzy zostaną w kryjówkach, też mogą liczyć na przygody.


A i proszę o formę co zrobiłeś - przykładowo : Skradałem się i widziałem go. Siedział tam jakby był na pikniku. Smażył coś nad ogniem. Albo był bezmyślny, albo przygotowany na takich jak ja. Zaatakowałem skubańca. No i przeczuwałem ale nie chciałem poddać się swojej intuicji. Teraz mam przesrane. Przecież to normalne że nikt normalny w tych czasach nie chodzi samotnie. A ten miał druha który właśnie we mnie celuje.

Nie form robię to i to a gdy jest inna sytuacja coś innego - przykładowo : Skradałem się i widziałem go. Siedział tam jakby był na pikniku. Smażył coś nad ogniem. Albo był bezmyślny, albo przygotowany na takich jak ja. Zaatakowałem skubańca. jeżeli jest z kimś to załatwiam obydwóch lub się poddaje. Ewentualnie jeżeli mam szansę to uciekam
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 26-02-2013 o 00:18.
Nasty jest offline