Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2013, 16:52   #5
Vald
 
Vald's Avatar
 
Reputacja: 1 Vald jest na bardzo dobrej drodzeVald jest na bardzo dobrej drodzeVald jest na bardzo dobrej drodzeVald jest na bardzo dobrej drodzeVald jest na bardzo dobrej drodzeVald jest na bardzo dobrej drodzeVald jest na bardzo dobrej drodzeVald jest na bardzo dobrej drodzeVald jest na bardzo dobrej drodzeVald jest na bardzo dobrej drodzeVald jest na bardzo dobrej drodze
A oto moje odpowiedzi na pytania.

-jak często piszemy?
Ta kwestia do ustalenia. Jak dla mnie post na tydzień. Jak będziecie chcieli szybciej, przyśpieszymy, możemy też zwolnić. Jestem gotów na wszelkie propozycje.


-jak bardzo sami możemy wykazać się inwencją twórczą, jako władcy?
W stopniu bardzo wyskokim. Nienawidzę gdy odgrywając władcę gracz (niezależnie czy ja czy ktoś inny) nie ma się wpływu na państwo. To jest chore. 'Nie wolno ci zrobić:tego, tego i tego. No i tego, tamtego i...'
No chyba że ktoś fabularnie jest marionetką swego pierwszego ministra, dam dworu, etc. Szczerze przyjmę każdą propozycję fabularną w kraju, każdą zmianę ustrojową, wszystko. Oczywiście efekty decyzji są różne.


-Gra przez google document? (coraz bardziej ich nienawidzę)
Nie. Żadnego google document.
 
__________________
"Gdy się krzywdzi człowieka, należy czynić to w ten sposób, aby nie trzeba było obawiać się zemsty."

Nicoolo Machiaveli
Vald jest offline