Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2013, 18:44   #4
Roman
 
Reputacja: 1 Roman nie jest za bardzo znanyRoman nie jest za bardzo znany
Ogłoszenia parafialne kapliczki Sigmaryckiej.

1.Powiedz mi proszę jakimi rasami pozwalasz grać? Czysto ludzka drużyna Cię interesuje, czy elfów i krasnoludów również bierzesz pod uwagę? Dalej, sami "Imperialni" Ci pasują, czy pozwalasz na np. tileańczyków bądź obywateli Kisleva?

Odp. na Pyt.1


Zezwalam na grę następującymi rasami:

- człek (bez względu na narodowość)
- krasnolud
- leśny elf
- wysoki elf
- półelf
- niziołek
- gnom (w Ied były i przypadły mi do gustu)

Najprawdopodobniej przygoda dziać będzie się w pasie pogranicza pomiędzy prowincją o wdzięcznej nazwie Ostermark i Kislevem.

2. Jeżeli chodzi o tworzenie postaci: napisałeś III edycja - masz na myśli tą "fanowską" robioną prze Theatre of Tragedy, czy o oficjalną, angielska wersję?

Odp. na Pyt.2

Mając na myśli IIIed chodzi mi o Warhammera RPG w wersji angielskiej, również korzystam z TOFT-a jako kompendium wiedzy o świecie.

3.Czyli mamy się kompletnie mechaniką WH3 nie przejmować? Wysyłamy tylko zarys postaci? Jest w WH3 leśnik/drwal?

Odp. na Pyt.3

Bloodsoul dokładnie tak. Uważam, że ta mechanika idealnie nadaje się na PBF. Leśnika/Drwala bez problemowo stworzę chyba że wolisz iść w stronę Gajowego/Kłusownika ? Umiejętnie opowiedziana historia postaci przełoży się stricte na charakterystyki postaci. W razie niedopowiedzeń pozwolę sobie o nie dopytać
 

Ostatnio edytowane przez Roman : 26-02-2013 o 18:48.
Roman jest offline