Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2013, 04:30   #912
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Okej, więc tak: wiem, że spieprzyłem, jakby co. Po prostu byłem ostatnio bardzo zajęty i ogólnie spóźniałem się z odpowiedziami we wszystkich sesjach. (I nawet nie zauważyłem, że jest rozmowa z Cryerem na doku -- teraz oczywiście postaram się odpowiedzieć.).

Mam już napisaną większą część posta -- aż do przebudzenia. Resztę napiszę jutro, wrzucę pewnie około południa albo po południu. Mam nadzieję, że to nie problem. Nawiasem mówiąc, nie czytałem jeszcze w tej kolejce żadnych postów (poza tym Ekstraktora i chyba tym Architekta, nie pamiętam), wliczając posta Vivianne, więc zobaczymy, czy tam nie będzie jakichś gaf. Jak coś będzie wyglądało brzydko, to usunę, ale jeśli to będzie na przykład powtórzenie opisu czegoś, o czym już kto inny pisał, to zostawiam, nie warto ryzykować popsucia całego posta dla takiej rzeczy. Tak tylko ostrzegam.
 
Yzurmir jest offline