Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2013, 20:08   #1976
Reyvik
 
Reyvik's Avatar
 
Reputacja: 1 Reyvik ma wspaniałą reputacjęReyvik ma wspaniałą reputacjęReyvik ma wspaniałą reputacjęReyvik ma wspaniałą reputacjęReyvik ma wspaniałą reputacjęReyvik ma wspaniałą reputacjęReyvik ma wspaniałą reputacjęReyvik ma wspaniałą reputacjęReyvik ma wspaniałą reputacjęReyvik ma wspaniałą reputacjęReyvik ma wspaniałą reputację
Witam, jestem Krzysiek i postanowiłem się tutaj dołączyć z racji mojej fascynacji role-play. Gram aktualnie z grupką ludzi ze szkoły. Zaczęliśmy od Warhammera, później w trochę przerobionego World of Darkness, a teraz
"obrabiamy" Neuroshimę. Sam jestem pisarzem-amatorem, bawiąc się fantasyką. Oprócz "papierowego" RP, gram również w różne gry komputerowe o w/w silniku. Ostatnio również zacząłem grać w modyfikację do Gothic 2 Noc Kruka, która umożliwia grę Mulitplayer. Na założonych przez graczy serverach na tej platformie, rozgrywane są również sesje RP, które według mnie są prowadzone, bardzo dobrze i oryginalnie. W każdym razie polecam wam zagranie na serverze "WyspaPl" .

To wszystko o mnie. Na koniec dopowiem, iż liczę na miłą atmosferę i dobrą zabawę .
 
Reyvik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem