Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2013, 07:55   #11
Rahaela
 
Rahaela's Avatar
 
Reputacja: 1 Rahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputacjęRahaela ma wspaniałą reputację
Nie mam nic przeciwko postacią z innych sesji.
Posty raz na tydzień, czasem krócej, a czasem dłużej (zależy ile będę miała dyżurów w pracy nawalone).
Bazuję na podręczniku, spłycając pewne rzeczy bo za dużo byłoby przepisywania, nie wszystko też z niego rozumiem lub przeczytałam, czy widziałam prawidłowo wykorzystane w grach.

Niech każdy rozpisze sobie garstkę ludzi nad którymi sprawuje władzę na statku. Jak pisałam jesteście doradcami Rogue Tradera i macie odpowiedni posłuch na statku. Przewiduje akcje gdzie czasem z większą świtą wyruszycie na misję, a czasem tylko w wąskim gronie graczy lub z jednym do dwóch pomocników każdy.

Nasz kapitan niech mi napiszę też specyfikacje statku, jego możliwości, ilość załogi, z trzy dodatkowe pojazdy spoczywające w hangarach itp. dane.
 

Ostatnio edytowane przez Rahaela : 28-02-2013 o 13:55.
Rahaela jest offline