Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2013, 08:00   #115
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Szarlejowi raczej chodzi tylko o wydźwięk postów, nie o sam fakt czy ktoś wierzy w przekonania Mckorna czy też nie Kiedy np twierdzisz Malahaj, że jesteś żółwiem mogę po prostu dyskusyjnie napisać, że w to nie wierze, bo przecież to nie możliwe, żebyś był jednocześnie człowiekiem i żółwiem. Musiał byś być jakimś mutantem, a tacy fajniejsi mutanci ze zdolnościami, a nie np giga naroślami czy trzema stopami, moim zdaniem nie istnieją.

Z drugiej strony mógłbym napisać, hahaha jaaaasne jesteś żółwiem, a żółwie ninja już poznałeś osobiście? Może zgłoś się do TV i niech zrobią o Tobie film przyrodniczy

Druga wersja też w jakiś sposób wyraża moje zdanie i wyraźnie daje do zrozumienia, że Ci nie wierzę Jednak robi to w dużo mniej przyjemny sposób. Gdybyś naprawdę wierzył, że jesteś żółwiem, mógłbyś poczuć się w jakiś sposób urażony, a o to właśnie chodzi, żeby nie być niemiłym To taka dygresja, żeby było jasne o co chodzi. Zdrowa dyskusja to jedno, a kpienie, to zupełnie co innego.

Osobiście co do tematu swoje zdanie podałem dużo wcześniej. Jak dla mnie wszystko jest możliwe, jednak najpierw ludzkość musi dokładnie to zbadać i poznać, by faktycznie było w co wierzyć.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline