Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2013, 13:05   #34
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Dziś jeszcze przyjmuję karty. Ewentualnie jak nic nowego nie przyjdzie, to może zrobię ogłoszenie wyników po północy, ale słabe szanse. Jutro jednak do pracki trzeba iść, więc nie wiem nawet czy wysiedzę.

A Redki nie strasz. Dziewczyna jest zorganizowana, to sobie poradzi. Tempo 1 post na tydzień to też nie masakra. Ja zresztą już pisałam i to podtrzymuję - nie robię problemów jeśli ktoś mi zgłosi "Mira, w tym tygodniu nie dam rady napisać posta". Schody zaczynają się dopiero wtedy, gdy ktoś przez tydzień czasu nie ma chwili, by mi taką informację przekazać, bo jest to już forma lekceważenia. Redka zawsze mnie informuje o swoich dłuższych nieobecnościach na SF, więc wiem, że tutaj problemu nie będzie. Pozostaje więc kwestia czy zgłoszenie jest dość dobre...

Aktualna lista:
Felidae
Eleanor
kanna
vena
Ombrose
Libertine
Adr
Kantyczka
Redone
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 28-02-2013 o 13:09. Powód: top lista, lista,lista, lista przebojów
Mira jest offline