Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2013, 13:33   #116
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
że w to nie wierze, bo przecież to nie możliwe, żebyś był jednocześnie człowiekiem i żółwiem.
Wyciągasz pochopne i niczym nie uzasadnione wnioski. Nidzie nie napisałem, ze jestem człowiekiem. :P

Wracając do tematu, gdy Ja napisze, że jestem wróżbitą, taką mam moc "paranormalną" i potrafię przewiedzieć twoją przyszłość, na podstawie baranich flaków (pod warunkiem, ze baran był łysy, pasł się na południowym stoku a baca ma w nazwisku gąsienice), to jakiej reakcji mogę się spodziewać?

Cytat:
musi dokładnie to zbadać i poznać, by faktycznie było w co wierzyć.
Wtedy to już nie będzie "paranormalne" i nie będzie można mówić o "wierze", tylko o faktach potwierdzonych naukowo. Jednym słowem nuda i trzeba będzie się przerzucić na coś innego.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline