Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2013, 13:14   #2
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Widzę, B, że zrobiłeś to, co ja sam miałem zrobić gdy następnym razem wypłynie podobny temat - założyłeś go na hydeparku. Może dzięki temu nie zamkną Ci go "bo nic dobrego już nie przyniesie" czy jakoś tak.

Ogólnie słusznie prawisz. Być może powinienem Ci po prostu podrzucić reputkę, ale wtedy ktoś mógłby olać temat, bo nikt nie odpisał, więc napiszę to "+1". Gorąco namawiam do podobnego postępowania.

Muszę dodać, że tępienie offtopu w offtopie to szczytowy punkt tendencji literkowania tematu. Ostatnio, z własnych doświadczeń, wywiązała się dyskusja w komentarzach do sesji na temat repki jaką wystawiłem do posta w sesji. Całość została wyczyszczona przez obsługę bo offtop.

Rozumiem, że temat niejako wynika z posta w "nadprzyrodzonych"... To może lekki offtop - Cohen dostał bana, a ja nic o tym nie wiem? Żebyś nie napisał, to bym się pewnie nigdy nie dowiedział - sprawdziłem temat "ban - za co i komu", a tam nic. Po tej całej bitwie przeciw anonimowemu banowaniu...
Oj, chyba się zbiorę i założę coś o tym.
Może "Forumowe Służby Bezpieczeństwa"?
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline