Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2013, 15:34   #5
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
W kwestii źródła informacji, to dowiedziałem się z posta Bielona w "nadprzyrodzonych", cytuję całość:

Cytat:
Bielon


Reputacja: 40
Przyznam szczerze, że temat dyskursu interesuje mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg. Wywnioskujcie sobie z tego, co chcecie.

Pytam jednak jak to się dzieje, że za dyskusję w temacie utworzonym w dziale o szumnym brzmieniu "hyde park", Cohen dostał bana.

Hyde park jest [za wiki] ... miejscem, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej) – jest Speakers' Corner, położony w pobliżu Marble Arch.

Czy Cohen obraził jakąś tutejszą królową? Nosz kuźwa jaj se nie róbcie. Ludzie ze szklanek i cukru, których urazi byle gówno. Co za pokolenie lamiarzy i przyklasujących im emerytów z duszą lamy.

I jeszcze kwiatuszek z opisu forum:

Hyde park: ...Wejdź i rozluźnij się...

Się Cohen rozluźnił i dupa. Jakiś człowiek, znający dogłębnie znaczenie pojęcia "hyde park" oraz walczący o wrażliwość osobistą potłuczonych szklanek walnął mu bana.

Gdyby mnie pytano o zdanie powiedział bym, że debil.

Zwykle się mnie jednak o zdanie nie pyta. Ale pod rozwagę pozostawiam Wam wszystkim, pokoleniu ze szkła i cukru...

pozdrawiam
b
.
Sprawdziłem sprawę przed chwilą na wszelki wypadek i rzeczywiście jest zbanowany - a ogłoszenia o tym nie ma.

Sprawę tych komentarzy rozwinę wieczorem, chwilowo nie mam dość czasu.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline