Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2013, 20:12   #29
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam, karty wasze poszły. Przypominam że dziś ostatni dzień odpisów. Ci którzy chcą prowadzić swoich przyjaciół, pisać tutaj. Karty ich macie.

Co daje prowadzenie postaci przyjaciela. W obronie jak i ataku wsparcie. Dodajecie je do swoich punktów. Przyjaciel oczywiście musi być podczas akcji. Rozwiązywanie testu z silniejszym przyjacielem. Co to znaczy. A no wystarczy że przyjaciel ma więcej punktów umiejętności w danej kategorii niż ty. Wtedy może on wykonać tą czynność w której jest lepszy od ciebie. Przykładowo: Może nie zejdzie za ciebie z naszej skarpy którą tak często poruszamy. Ale otworzy zamek, strzeli z karabinu, rozbroi bombę, oprawi zwierzynę, czy użyje swojego ekwipunku by rozpalić ogień czy sprawdzi kto się zbliża przez lornetkę.


Oczywiście musi to wszystko posiadać jak wy i wy za niego rzucacie kostką. Prowadzenie przyjaciela samemu daje jeszcze szerszy i dalszy odpis na mojego posta. Nie musicie czekać aż ja nim pokieruję czy rzucę kostką by coś się nim udało tylko wy to robicie. I wiele innych udogodnień.


A teraz dla oburzonych: "A on ma a ja nie mam. To nie sprawiedliwe". Każdy dostanie taką możliwość i wszystko zależy od niego. Jest jeden malutki, drobnym druczkiem knyf. A no zabicie przyjaciela obniż znacznie kilka rzeczy: morale, siłę woli, jak i inne w zależności od sytuacji. Tak samo się ma jak go zostawisz np: uciekając przed wrogiem i jeżeli zginie a ty przeżyjesz. Czyli tracąc jego tracisz też coś ty. Musisz go pilnować. Prowadząc też go sam odpisujesz sobie na dialogi z nim. Przyjacielem może być zwierze.

Zdecydowałam że po pierwszym waszym odpisie wyśle wam karty i schematy kryjówek. Fajnie jak odpiszecie tu czy zostajecie w nich na dużej.

Wszystkie rzuty z waszej strony są przy użyciu kości na tym forum. Jeżeli ktoś chce bym rzuciła za niego jak najbardziej to zrobię. Niestety po za forum. Wynik prześlę wam. Co którzy zapomną że coś wymaga testu a będzie istotne do dalszej gry rzucam i powiadamiam o tym. Jeżeli po rzucie trzeba będzie cofnąć akcję to, to zrobię.

Jeszcze raz proszę nie kierować NPC. Bo będą ostrzeżenia i kuku.

Jeżeli komuś nie doszła karta postaci lub przyjaciela proszę o info czy to na gg czy na PW lub tu.
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 01-03-2013 o 20:21.
Nasty jest offline