Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2013, 22:41   #1
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
[komentarze] Pięć Pieczeci

No to zaczynamy drodzy Państwo i to dość mocno... krew i flaki łiii!

Jeszcze razy witam Was serdecznie na sesji o końcu świata.

Jeśli o mnie chodzi, wszelkie komentarze odnośnie Waszych spostrzeżeń i odczuć są bardzo mile widziane. Dobra sesja, to przede wszystkim żywa sesja, dlatego fajnie jeśli każdy parę słów tutaj skrobnie.

Z ogłoszeń parafialnych:

Wszyscy piszecie bardzo dobrze, więc nie będę łamać palców nad wymogami odnośnie formy postów. Jeden tylko apel - chciałabym żebyście imiona postaci, prowadzonych przez graczy, pogrubiali - to będzie ułatwiało czytanie, gdy Wasi bohaterowie zaczną ze sobą wchodzić w interakcje. Unikniemy też pomyłki w sytuacji, gdy to samo imię noszą bohater(ka) i NPC.

Chciałabym żebyście uzupełnili avatary postaci, dodając zdjęcia o szerokości dokładnie 200px. Dzięki temu potem sesja ładnie wygląda, bo kolumny są równe. Jeśli ktoś nie potrafi tak przyciąć fotki - można przesłać oryginalne zdjęcie do mnie i ja się tym zajmę. Wysokość już nie ma takiego znaczenia.

Kolejne zachciewajstwo MG - Uzupełnicie statystyki swoich postaci w panelu sesji o następujące dane:

Miasto, gdzie aktualnie przebywasz
Cechy (po konsultacjach ze mną)
Miejsce na ciele, gdzie znajduje się znamię



Na tę chwilę to chyba tyle wymagań, na Wasze posty czekam do 9.03.


Obyśmy w tym składzie dotrwali końca świata!
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 02-03-2013 o 22:44.
Mira jest offline