Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2013, 08:10   #15
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Bielon Bielona Bielonem pogania

Bielon podpuszcza, bo nudno na forum ostatnio. Nie dajcie łyknąć przynęty. ja się odzywam, bo mam wyjątkowo dużo wina w czubie To mnie złapał.

Word of the wise. Każdy nie kartonowy trol winien na klatę przyjmować ostrzeżenia do ostrzeżeń, tudzież warny, które kumulując się dają bana (na kilka dni). Moim zdaniem, skromnym, to trzeba nieźle sie postarać, aby zarobic na takiego bana, bo obsługa zamista wystawiać "supervision" na długo (w realu to jest co najmiej rok) daje takie upomnienia na miesiąc lub kilka, bo to nie ostrzeżenie wedle niej lecz już kara.
Więc prawdziwy chojrak nie powinien płakać a wręcz wstydzić się, że papuga odzywa się nawet w głupim świecie internetu walcząc o jego prawa.

Smar SW - Walczmy o swoje prawa - YouTube
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline