Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2013, 12:40   #10
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
@Mira

Gdy Adam odebrał SMSa, był w Krakowie z resztą zespołu - po występie skorzystał z okazji i przenocował u brata mieszkającego na przedmieściach. Lena jednak należy do zespołu, ale skoro wtedy była we Wrocławiu, rozsądnie będzie, jak przyjmiemy, że zachorowała i nie mogła pojechać w trasę. Wtedy wszystko będzie trzymać się kupy, a na dodatek doda to smaczku do jej charakteru - biorąc pod uwagę tę historię z ostrym imprezowaniem i LSD

Gdyby plan wypalił, Adam na pewno wypyta Lenę o dokładny przebieg zdarzenia oraz będzie chciał wiedzieć, gdzie znajdzie jej byłego. Na tę jedną noc zmieni się w mrocznego mściciela

Przy okazji, strasznie podoba mi się Twój post - od razu napędza akcję i daję graczom duże pole dla wyobraźni Jak tak jest już teraz, to ciekawe jak będzie, gdy zrzucisz na nas to całe okultystyczne mięso...

PS. Ja tu się tylko podlizuję.

Cytat:
Napisał Adr
Ombrose - już ładnie się przedstawił w PW
Ach, rezolutność to moje drugie imię...


Cytat:
Napisał Hawkeye
Wow ... "dziwny" skład :>
Witaj, Hawkeye.
 
Ombrose jest offline