Wątek: Nowa Sesja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2013, 12:57   #3
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Akurat co do NE to nie ma problemu Jednym z kolejnych pomysłów których jeszcze nie dostałem była sesja w Necessary Evil albo Peacekeepers jeżeli dobrze pamiętam nazwę polskiego settingu z Almanachu W sumie wszystko w zależności czy wolało by się grać zbuntowanymi villynami walczącymi z okupującymi Ziemie kosmitami, czy grupą villynów zmuszonych do bycia bohaterami by bronić ziemi przed zagrożeniami różnego rodzaju Także jest to dodatkowa opcja, ale jakiś zarys sesji mogę dodać później. Nie wrzucałem teraz bo sądziłem, że ludzie będą woleli coś bardziej nietypowego niż superherosi czy supervilyni Ale jak widzę granie czarnym charakterem zawsze jest na topie
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline