Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2013, 09:46   #2
nache
 
nache's Avatar
 
Reputacja: 1 nache ma wspaniałą reputacjęnache ma wspaniałą reputacjęnache ma wspaniałą reputacjęnache ma wspaniałą reputacjęnache ma wspaniałą reputacjęnache ma wspaniałą reputacjęnache ma wspaniałą reputacjęnache ma wspaniałą reputacjęnache ma wspaniałą reputacjęnache ma wspaniałą reputacjęnache ma wspaniałą reputację
Mam kilka pytań odnośnie tych czarów, które muszę uzupełnić. Zapoznałam się z tym, co na ten temat znalazłam w podręczniku, ale wciąż mam kilka wątpliwości.

Przede wszystkim ile jest to właściwie możliwe, żebym wynegocjowała z Lwem? Jest jakieś ograniczenie albo czy są jakieś standardy?

O ile dobrze rozumiem, to z Lwem negocjuję ilość i moc czarów, ale nie ich konkretną realizację? Mogę sobie potem w czasie rozgrywki opisać, jaki efekt chcę osiągnąć i nie mogę dziennie rzucić więcej niż 5 czarów, ponieważ grozi to psychicznymi ranami?

I teraz czy muszę podawać konkretne czary, które znam, czy nie? I jeśli tak, to o ile dobrze rozumiem, nie muszą to być czary z podanej w podręczniku listy i muszę sobie je teraz wymyślić i podać ich opis według schematu z podręcznika, a potem je dostosujemy?
 
nache jest offline