Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2013, 11:34   #26
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Mnie został skasowany post ze zgryźliwą, ale nie obrażającą nikogo uwagą, natomiast w tym samym temacie wisi pięknie czyjś post obrażający innego użytkownika. Wszyscy równi wobec prawa, ale są równi i równiejsi.
Ja jestem tylko Opiekunem działów Świat Mroku i Horror. Jeśli to w moich działach, proszę o informację gdzie tak się stało. Jeśli w innych, myślę że fajnie byłoby gdybyś zwrócił na to uwagę Moderacji i poprosił o przywrócenie posta, lub usunięcie tego, który wisi i obraża.

Nie wiem jak inny członkowie Obsługi, ale ja jestem tylko człowiekiem. Czasami (szczególnie kiedy opiekowałem się działem Inne gdzie postów było sporo) czytałem posty tylko "po łebkach", byleby poznać ogólny zarys i wyłapać potencjalne łamanie regulaminu. Mogłem coś przeoczyć, tak samo jak mógł przeoczyć ktoś opiekujący się innym działem. Naprawdę nie sprowadzałbym od razu dyskusji do argumentu typu
Cytat:
Wszyscy równi wobec prawa, ale są równi i równiejsi.
. Najpierw zachęcam na spojrzenie na ludzi po drugiej stronie, jak na zwykłych ludzi. Nie dopatrywać się od razu "złośliwych, potworów" czy - jak niektórzy - debili. Dotyczy to zarówno Użytkowników, jak i Obsługi.

Już to pisałem i powtórzę. Jeśli ktoś uważa, że Obsługa jest be, fe i straszna i że się źle dzieje i ma pomysł na uzdrowienie forum (chociaż moim zdaniem chore nie jest i nic mu nie dolega) to ... niech zgłosi się do Obsługi. Popracuje, przekona resztę do swoich racji, popracuje na rzecz forum.
Uwierzcie - krzyczeć jest łatwo. Działać z rozsądkiem i umiarem - to prawdziwa sztuka.

Widać, że sporo działów potrzebuje wzmocnienia. Zapraszam Was do pomocy. Serio.
 
Armiel jest offline