Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2013, 01:07   #1
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
[Komenatrze] - Traveller

Witam wszystkich!
Rozpoczynamy naszą przygodę w świecie Travellera. Zanim wsiądziecie do swojego kosmicznego statku i wyruszycie w podróż potrzebne będzie stworzenie postaci.
Jak na razie mam opis waszych rodzimych planet. A teraz trzeba będzie określić kim są wasze postacie. Jak zaznaczałem w dużej mierze będzie to odbywało się losowo, ale także wasze decyzje będą miały znaczący wpływ na karierę waszych postaci.
Przygotowałem dokument google, gdzie opisałem co i jak i tam też będziemy tworzyć wasze postacie.
Zasadniczo fajnie, jakbyśmy spotkali się wszyscy w jednym czasie, gdyż w czasie tworzenia postaci mogą pojawić się interakcje pomiędzy BG, ale wiem że może to być trudne.
Dlatego, gdy tylko będę miał czas w tym tygodniu będę odpalał dokument i czekał na was. W tym tygodniu zapewne będzie miało to miejsce popołudniami i wieczorami.
Wyślę wam wszystkim PW z linkiem i w tym tygodniu będziemy pracować nad waszymi postaciami.

Post otwierający pojawi się także w tym tygodniu, a przynajmniej mam taką nadzieję. Jak szybko pojawią się wasze odpisy, to już zależy od tego, kiedy skończymy wasze KP.

Życzę wszystkim miłej zabawy i obyśmy przeżyli wiele niesamowitych chwil w kosmicznej przestrzeni.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline