Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2013, 09:57   #116
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Mały tips propo nowych technologii.

Google wprowadziło funkcję/usługę/aplikację GoogleNow. Coś w rodzaju wirtualnego asystenta, który pilnuje twoich aktywności, uczy się ich, czyta maila do których dasz mu dostęp itp.

Mój np. po trzech dniach nauki, uruchamiał mi nawigację i info o ruchu (kiepskie bo w Polsce nie ma takiego infa) o 19:00 bo tak wracałem do domu. O mniej więcej poprawnej przypominał o umówionych na mailu spotkaniach itp. Bez wprowadzania ich nigdzie. Wystarczyło, że ktoś napisał maila np. "w piramidzie o 19:00". Sam tel zapytał o to czy dodać do spotkania i znalazł lokalizację. Przypomniał z wyprzedzeniem itp.
Toteż w naszych czasach nie sprawdzanie daty to abstrakcja. Jeśli moja postać nie została rano zasypana dziesiątkami powiadomień to to powinno ja zdziwić. ;p


Ale dla mnie to nie istotne akurat, bo postać jest niesiona falą wściekłości.


Co do ARDrone to własnie temu zaproponowałem 10k$ aby były w klika godzin, a nie cały dzień. najwyżej zapłacę 3k$ trudno.
 
deMaus jest offline