Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2013, 23:03   #1307
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Obce
Post jest.
Hyh. Względem zawartości doka zalegającej od grudnia, to niewiele w nim nowego

Cytat:
1) spokojnie dodaj "napicie się śniadania" i reakcję w swoim poście - on chętnie przyjmuje ofertę czegoś do picia, wie że będzie trochę gadał zatem okazjonalnie gardło zwilży, dba tylko o to, byś Ty też to robiła
To już załatwione - nie pamiętam czy przeze mnie, czy przez Ciebie - w tym fragmencie:

Cytat:
Gdy przerwał na moment, podsuneła mu czarkę z wodą, by mógł zwilżyć gardło. Przyjął ją z prostym podziękowaniem i obracając w dłoniach, zaczął mówić o jej siostrze.
Więc ewentualne picie śniadania zostaje przesunięte na Shinjo. W końcu każdy szanujący się Jednorożec powinien być zachwycony perspektywą picia wody w towarzystwie heimina i przedstawicielki klanu, co się z eta brata.

Cytat:
2) Kasumi - interludium, zamiast rozmów w sekwencji. Jeśli masz np. ochotę zapytać ją o coś, to jest okazja. Masakazu w końcu nie będzie wiedział, gdzie Kasumi jeździła.

Jeśli nie masz ochoty z Kasumi gadać, to ona tylko wspomni o słudze, jak planowaliśmy, potem idzie do swoich spraw, uprzedzając kiedy mniej więcej pojawią się uzdrowiciele.
Ja to ja. Keiko to Keiko.
Jutro/pojutrze zacznę działać w doku.


Co z postami i odpiskami dokowymi dla innych?
 
__________________
"[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat."
obce jest offline