Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2013, 16:46   #21
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
No, ja to raczej nie odpowiem zależy od danego momentu. Nie bardzo panuje nad jaźnią. I czasem zabije trupka bez skrupułów. Czasem będę uciekać jak spłoszona mysz. A zachwilę walne towarzysza by zaraz po tym odbyć z nim orgazm. Świadomości nie wybieram. Opiszę kilka i będę rzucać kostką by samej się dowiedzieć którą aktualnie jestem. Zastrzegam sobie do dodawania "ja" w czasie sesji.

Był chyba kiedyś taki serial o kobiecie która budząc się co dzień zaskakiwała rodzinę właśnie w ten sposób.
 
Nasty jest offline