Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2013, 09:14   #16
Roman
 
Reputacja: 1 Roman nie jest za bardzo znanyRoman nie jest za bardzo znany
Witam serdecznie

Być może Waszym przeznaczeniem było podróżować w takim a nie innym towarzystwie. Ze swoimi myślami tłukłem się przez dłuższą chwilę nie wiedząc dokładnie co właściwie mógłbym Wam powiedzieć. Wszystkie nadesłane historie postaci przypadły mi do gustu. Jednakże mam w głowie ten pieprzony limit, który wcześniej ustaliłem. Sam jestem pełen obaw ponieważ ze strony technicznej muszę "ogarnąć się na lastinnie" jeśli chodzi o prowadzenie, natomiast fabularnie nie mam z tym żadnego problem. Z tego miejsca pragnę podziękować każdemu z Was za pracę, którą wykonał podczas rekrutacji.

Oto lista graczy (kolejność nie ma większego znaczenia).

1. Zombianna
2. Bloodsoul
3. Gravell
4. Ryder
5. Metheor


Ze względu na fakt. iż muszę odnalezć się na lastinnie proszę o przeczytanie tekstu poniżej.

Sesja będzie nastawiona na przemyślane i dopracowane, krótkie posty (również ze strony MG, dopóki na dobre się nie rozbrykam ). Tura będzie trwać max. 4 dni, w zależności od tego jak szybko odpiszą gracze. Całość zostanie przeprowadzona na forum, bez żadnych wynalazków w stylu GD.

Przez weekend postaram się "przepisać" Was mechanicznie, tak by część właściwą zacząć od poniedziałku i tego też dnia zamieścić pierwszy post.

Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili to prosiłbym o przesłanie DOKŁADNEGO ekwipunku postaci korzystając z podręcznika podstawowego do IIED Warhammera. Do wydania macie po 50 złotych koron.

Mam pytanie do Was moi gracze.

Jak powinna wyglądać tura kolejki gry dla zachowania porządku ?
(czy gracze powinni działać po sobie zgodnie z inicjatywą i to ona powinna wyznaczać ich kolejność?)

Nabór oficjalnie zostaje zakończony !
 

Ostatnio edytowane przez Roman : 07-03-2013 o 09:25.
Roman jest offline