Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2013, 11:31   #81
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Nie wiem co trzeba, sama oceń w swoim sumieniu. Ja jestem świadomy swego draństwa, gdy wszamam hamburgera. Tak nawiasem mówiąc ciekawe ilu byłoby mięsożerców, gdyby każdy sam musiał sobie ubić zwierzaka?
Pf ... jakoś ludzie mieszkający na wsiach i hodujący sobie obiad nie mają tego problemu ... ciekawe.

A ci od owoców to frutarianie. I rzeczywiście, ci najharkorowniejsi nie chcą krzywdzić roślin.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline