Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2013, 15:56   #93
Pan Błysk
 
Pan Błysk's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Błysk ma wyłączoną reputację
Ech dobra wyjaśnię to raz jeden. Jestem złym człowiekiem, jem mięso, nie pomagam dzieciom i nie modlę się o pokój na świecie. Ba! Jestem zwolennikiem logiki ponad moralnością. Innymi słowy masz moralne prawo spalić mnie na stosie za moje obrazoburcze poglądy.

Nie mam szlachetnego serca, zadzwonił bym na policję bo krzyki za ścianą są drażniące. A to czy mąż bije żonę i czy ona mimo to ciągle z nim jest to już ich sprawa. Że się tak wyrażę sprawa ich moralności.

I ostatecznie nie bronię Ci być weganem czy kimkolwiek tam chcesz ale nie narzucaj mi swojej ideologii. Czujesz się lepszy nie jedząc mięsa, to się tak czuj. Ja lubię mięso i nie mam wyrzutów sumienia jedząc je.
A co do złych warunków trzymania biednych czworonogów to wiedz, że ich mięso jest gorsze jakościowo więc też jestem za tym aby żyło im się lepiej... a potem niech im mój żołądek lekkim będzie.

Mam nadzieję, że jasno określiłem moje stanowisko. I proszę wszystkich aby nie próbowali go zmieniać. Nikogo również nie namawiam do popierania moich racji. Przedstawiłem je tylko dlatego iż Panicz popełnił błąd w ocenie mojej skromnej osoby.
 
__________________
Jemu co góry kruszy jemu nie | Jemu co słońce jego zatrzyma jemu nie
Jemu co młot jego rozbija jemu nie | Jemu co ogień jego przerazi jemu nie
Jemu co głowę jego podnosi nad jego serce | Jemu diament
On diament
Pan Błysk jest offline