Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2013, 16:24   #120
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Ok, zatrzymałem się, aby dać szansę odpowiedzi, i nie kierować cudzą postacią.

Założyłem, że w sklepie nie będą robić problemu, w końcu postać dobrze wygląda, miło gada, i sypie kasą


Ela, jakbyś chciał do dodam poniżej plan Tomasa, możesz wkleić z swoja odpowiedzią.


Cytat:
- Ok. Plan jest taki. Osadzimy ciebie jakieś trzydzieści, do czterdziestu metrów od budynku, tak, żebyś miała dobry widok na frontową ścianę. W bagażniku mam 5 sztuk AR.Dronów. Pilotowałaś coś takiego? Zamontujemy na tym bomby mojej produkcji, i rozstawimy w swobodnym zwisie nad rezydencją. Potem kolejno rozwalisz je o wejście, ściany i okna frontu rezydencji. A w tym czasie zajmę się likwidowaniem lokatorów, a ty będziesz mnie wspierać z odległości. Jeśli pojawi się policja i straż, ogranicz strzały, żeby cię nie znaleźli. Ja dam sobie radę wewnątrz. Ale z ewakuacją mogę mieć problemy. Jakieś pytania? -


Bombowe AR.Drony 2.0 wedle projektu deMaus. Bierzemy szklankę i za pomocą superglue, przyklejamy do dolnej części Drona. Wkładamy do środka odbezpieczony granat, zaklejamy otwór taśmą, aby nie wypadł w trakcie lotu.
Kiedy Drona uderzy do ziemię, albo ścianę, na pełnej prędkości, szklanka powinna pęknąć uwalniając granat i stworzyć piękny efekt Ka-Booooom.


Oprogramowanie pozwala przełączać się pomiędzy dronami, jak i sterować cała armadą. Pozostawiona samej sobie Drona przechodzi w swobodny zwis i czeka aż ktoś przejmie nad nią stery.
 
deMaus jest offline