Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2007, 10:06   #5
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Dla mnie teoretycznie nie ma znaczenia, jakie podręczniki będą dostępne na rynku polskim, ponieważ nie stanowi problemu ich sprowadzenia z zagranicy.
Istotniejszą zaletą faktu, że rynek polski się rozwija jest poszerzenie kręgu zainteresowanych, co przekłąda się na większą ilość chętnych do grania. Nawet jeżeli z dzisiejszych 100%, procent graczy który mi odpowiada wynosi 5, to i tak jestem w lepszej sytułacji niż kiedyś.

Nie tęsknie za starymi czasami, ponieważ gram dopiero od 3 lat, co jest bardzo małym stażem w porównianiu z pewnymi osobami z forum. Zresztą, wychodzę z założenia, że nostalgia za starymi czasami nic nie daję, bo tacy ludzie sami sobie ograniczają pole manewru kupując np. tylko stare edycje podręczników.

Kocham podęcznik który jest oblany lekierem, w twardej okładce i na kredowym papierze.
Bo czuję się wtedy szanowany, że podręcznik z którego korzystam nie jest szmatą. Oczywiście, treść nie jest mniej ważna, wprost przeciwnie, jednak należy pamiętać, że kiedyś mieliśmy KC w odcinkach.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline