Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2013, 09:16   #98
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Sayane Zobacz post
Przeczytałam ten temat bardziej z ciekawości niż potrzeby i wiem tyle, co przed lekturą - czyli nic.

Forum jest jakie? - RPGowe.
Działy tematyczne są? - Są.
Wątki nie pasujące do żadnego (RPGowego lub nie) działu lądują gdzie? - W Hyde-parku (dawna Polana Centaurów była chyba lepsza )
Każdy wątek swój temat ma? - Ma.
W każdym dziale? - W każdym.
Ergo - dyskusja, która nie trzyma się założeń tematu danego wątku jest dyskusją off-topic. Niezależnie od działu.
Jeśli wątek ma temat "Krowy czy kozy?" nie dyskutujemy o samolotach. Proste i logiczne. Więc jakim cudem natłukliście 10 stron wątku?!

O off-topach w komentarzach do sesji (i rekrutacjach) temat dyskusyjny także był, sprawa została wyjaśniona. Zainteresowanych odsyłam do odpowiedniego tematu. Nie rozumiem dlaczego to znów tłuczecie.

Co do braku informacji o banie - rzadko, ale zdarza się przeoczenie (przecież to nie pierwszy raz). Obsługa zaliczyła poważną wtopę, ale winny przeprosił, więc ocb?

Wrzućcie na luz.
O matko ... i po co to wtrącenie? Tak nam się dobrze pisze w tym wątku.
My tu się relaksujemy poprzez wylewanie żółci. Nie ma co od razu szarżować ...
My tu mamy offtop. Na temat offtopu. Więc możemy sobie offtopować.
Chociaż ... jestem pewna, że zaraz ktoś się doczepi do Twoich opinii i wysmarujemy kolejnych 10 stron, więc ... wychodzi na nasze.

Sama bym się mogła doczepić, ale dam innym pole do popisu i będę tylko kibicować.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks

Ostatnio edytowane przez F.leja : 08-03-2013 o 09:28.
F.leja jest offline