Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2013, 10:00   #102
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Sprawa była wyjaśniana już przez pierwsze parę stron. Jako, że jest to temat offtopowy nie wskazane jest i nie poprawne, a kto wie, może nawet niezgodne z regulaminem by pisać w nim na temat. W końcu skoro w normalnych tematach offtop jest zły, to w temacie offtopowym pisanie na temat raczej też jest Także ja chciałbym wrócić do rozmowy o pogodzie

Chyba zapeszyłem wcześniej tym pisaniem o dobrej pogodzie Wczoraj już wiało jak diabli i zimno po uszach. Coś czuję, że się kurcze nacieszyłem wiosennymi dniami. Chociaż mówi się w Marcu jak w garcu to może i tym razem tak będzie. A tak w ogóle to jakie pory roku najbardziej lubicie i dlaczego? Ja kocham wiosnę i lato. Dla mnie mogło by być tak cały rok, może z tygodniem śniegu w okresie świąt, żeby był lepszy klimat Chociaż dla mnie mógłby być sztuczny, żeby się ładnie kleił i był cieplutki hehe. Taaa jestem ciepłolubny nie da się ukryć. Ale tak szczerze mówiąc, to nie wiem co fajnego jest w zimie jeśli ktoś nie uprawia sportów zimowych? Schować się tylko pod kos i się relaksować, ale to nie zasługa plusów pory roku, tylko dlatego bo jest właśnie diabelnie zimno i się w ogóle wychodzić z domu nie chce A w lecie i na wiosnę człowiek założy luźne ciuchy, chętnie posiedzi na dworze czy chociaż na ganku Przyjemniej się wszędzie podróżuje, a i dużo więcej ciekawy i przyjeeeemnych sportów chce się uprawiać Oczywiście jest jeden minus jak jest zbyt wielki upał, ale dlatego wymieniam wiosna/lato, a nie tylko lato. Najlepiej jak te pory roku się przeplatają Wtedy dla mnie jest idealnie A jak jest z wami?
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline