Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2013, 15:23   #127
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Umniejszyłem twoje netrunnerskie ambicje, z racji ,że dobry haker w świecie danych (i podróży międzygwiezdnych ) ma status herosa. Po prostu by sprawnie działać musisz być dobrze wyposażony i doświadczony (czyli obsługa plus dostosowanie i reakcja). Niemniej IPD (zapomniałem tej nazwy , ale pojawiała się w dawnych wstępnych konceptach CP ) pozwoli ci lepiej dryfować w sieci, nie mówiąc o miliardach sposobów rozrywki.

Przyswojenie sobie odpowiednich umiejętności zajęło by sporo czasu. Oczywiście są możliwości (o których wcześniej nie wspomniałem , bo nie byłem pewny czy je włączać + próba bycia orginalnym czy nie chcenie zrobienia z ciebie super bohatera co wiązało by się również z skutkami ubocznymi implantów; ogólnie FLYING jest moim konceptem kosmicznego uniwersum).
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 08-03-2013 o 15:26.
Pinn jest offline