Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2013, 16:59   #7
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Taki odzew w ciągu pierwszego dnia rekrutki?

Cieszy mnie to niezmiernie.
Zatem cztery miejsca są już obsadzone. Czekamy jeszcze na Michalieva czy nam potwierdzi. Ma czas do 14 marca. Wtedy wyjaśni się czy są dwa czy jedno miejsce dla nowych graczy.

Edit:
Cytat:
1. Jakie jeszcze rasy żyją w tym świecie? Chodzi mi tu przede wszystkim o to czy istnieją przedstawiciele "złych" ras w stylu orki, gobliny i tym podobne.

2. Jeśli takowe występują to czy są liczne, czy często sprawiają problemy ludziom? Oraz gdzie są najbardziej powszechne?

3. Jak powszechna jest magia na świecie? Czy w każdej wiosce od czasu do czasu rodzi się ktoś uzdolniony magicznie czy też jeden czarodziej nawet w dużym mieście jest ewenementem?
Ad.1. Tak. Pewnie gdzieś są nawet smoki i różne inne stworki, i "tym podobne". Nie jest jednak powiedziane, że je spotkacie.

Ad.2. Najbardziej powszechne rasy to ludzie, elfy, krasnoludy i niziołki. Pozostałe cuda się zdarzają ale można je raczej spotkać z dala od cywilizacji. W sumie w takich regionach znajdują się póki co nasi bohaterowie.

Ad.3. Magia jest znana i nie jest czymś dziwnym. Ludzie i inne humanoidy wiedzą o magii, może połowa widziała ją na własne oczy. Magia jest powszechniejsza w jednych kulturach (np. wśród elfów), a mniej znana wśród innych. Magowie nie są napiętnowani, np. przez inkwizycje. Z dala od cywilizacji można zaś napotkać więcej miejsc magicznych, dziwnych, nieznanych, obcych...

Standardzik w fantasy.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)

Ostatnio edytowane przez GreK : 08-03-2013 o 19:52.
GreK jest offline