Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2013, 20:13   #35
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja postaram się zająć czas MG w tą niedzielę i to nie tylko w sprawie mechaniki. Co do liczby graczy zależy to od MG, ale sama niedawno zaczynałam jako pani MG i... I teraz się rozwijam. Za chwile nowe sesje. Szczerze to lepiej i ciekawiej mi się prowadzi więcej graczy w sesji niż 2-4 graczy. Jakoś tak bardziej jestem wstanie ich ogarnąć. No i jak ci się wykruszy 1-3 czy 4 to sesja idzie dalej. Wiem że zawsze można zrobić dodatkową rekrutacje, tylko jakoś dziwnie robić jak połowa czy całość graczy trzeba na nowo powołać do życia.

Czy jakieś wytyczne co do formy odpowiedzi?
 
Nasty jest offline