Wątek: Nowa Sesja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2013, 11:52   #19
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Co do docka to decyzje uzależnię do graczy. Jeśli większość będzie chciała docka to będzie dock jeśli komenty to komenty. Dla mnie to bez różnicy Wiadomo, że to się różnie układa. Prowadziłem i tak i tak i w obu przypadkach nie było problemów

Jeśli chodzi o realia, to przyznam szczerze, że nie miałem dość czasu, żeby obejrzeć cały serial. Mam nadzieję, że nikogo to nie oburzy, bardzo bym chciał gdyby nie studia, praca, rodzina.... wiadomo jak to jest Poza tym teraz oglądam serial z żoną i właśnie skończyliśmy małego naruciaka. Tak czy siak, nie ogarnę wszystkich zmian w świecie jakie wprowadzała oryginalna fabuła anime, więc po prostu w sesji od czasu do czasu trafi się na jakąś znaną postać i to wszystko. Nie interesuje was poza tym jak działał świat, kto aktualnie zdał egzaminy na chunina, wasza trójka podopiecznych i inne pierdółki. Jesteście po prostu zespołem ninja o unikalnych zdolnościach, którzy przeżyli już nie jedną misję. Wybrani z pośród wielu by być przedstawicielem wioski w nowej grupie zabójców. Ot cała historia Ciężko było by trzymać się idealnie serialu, decydować o tym w którym dokładnie momencie wszystko to się dzieję. Jednak raczej na pewno będzie to już w czasach Shipundena, gdy bohaterowie serii są starsi i coś znaczą :P Jeśli chodzi o stan technologiczny, to sam do końca nie ogarniam jak to jest z tym Naruto. Ninja żyją jak w feudalnej Japonii, a tu bach komputery w kadrze. Ja jednak będę trzymał się tego, że technologia aktualnie raczej dopiero pojawia się w Japonii, a samych shinobi ona w ogóle nie dotyczy. Po prostu będzie można czasem na trafić na jakąś rezydencję gdzie znajdzie się super zaawansowany komputer, czyli coś na kształt najstarszych dzisiejszych kompów ;] W razie czego będę też się wcześniej konsultował z zainteresowanymi w tym temacie. Tutaj też można od razu dawać znać co chcieli byście mieć w sesji a czego nie. Wszystko uwzględnię. W końcu to dla was będzie sesja prowadzona ja się dopasuje.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline