Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2013, 22:21   #24
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Aeshadiv: nie, nie bo Camarilla. Nie, bo Assamici mają wadę klanową zmienną na przestrzeni wieków i nie wiadomo, czy taki Saracen tudzież Zabójca nie mógłby pić wampirzej krwi czy nie mógłby przestać jej pić. Camarilla nie ma tutaj nic do rzeczy. Krzyżowiec jest OK, o ile wymyślisz jakiś sensowny dla ludzi powód, dla którego taki krzyżowiec miałby się chować w dzień.

Widzę, że jest już pewne zainteresowanie - rekrutacji można się spodziewać za półtorej tygodnia. Byłaby wcześniej, ale mam jeszcze w tzw. międzyczasie wyjazd i wolałabym rekrutacją zająć się po powrocie. Ale będzie.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline