Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2013, 08:49   #44
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Słuchajcie, mam jedną uwagę, bo nie chcę, żeby ktoś się zniechęcił.

Staram się tego nie robić, ale czasem muszę na chwilę wejść w skórę Waszych postaci. Byłoby, myślę, za dużym utrudnieniem, jakbym konsultowała za każdym razem odbieranie telefonu, czy wykonywanie obowiązków służbowych w pracy. Jednakże zawsze macie prawo veta. To Wy najlepiej czujecie swoje postacie, więc jeśli ktoś mi napisze "sorry Mira, ale nie ma bata, żeby mój Józek tam poszedł, mógł co najwyżej zrobić to, to i to" - żaden problem. Każdy post można poprawić. I to działa w drugą stronę - jeśli trafiacie na jakiegoś bardziej określonego przeze mnie NPC-a i np. poważnym panem z bródką zaczynacie robić fiołki - mogę zażądać edycji, w celu uzupełnienia choreografii dżentelmena o pajacyki.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline