Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2013, 09:09   #112
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Marrrt Zobacz post

Bawię się ja właśnie z moją 2-letnią córą. Uwielbia zabawy w "nie ma nas", które generalnie polegają na symbolicznym chowaniu się. No i się schowała za zasłoną i krzyczy "nie ma mnie!!!!". "A gdzie poszłaś?!!" pytam szczerze zatroskany. "Do lasu!!!" dziarsko odpowiada. "A wiesz, kto mieszka w lesie???" pytam mając na myśli dzika, co wiadomo, że jest dziki i jest zły i ma bardzo ostre kły. "Pająki!!!" pada po chwili namysłu równie zaskakująca co oczywista odpowiedź.
Dobre. Rośnie kolejne pokolenie fanów Śródziemia? No proszę, jak profesor nadawał na dziecięcych falach!

@ baltazar, toć Hobbit to jest taka klasyczna baśń dla dzieci przecież; tylko mniej rozdmuchana, bo Święty Las nie ma licencji na taką samowolkę jak z dziełami innych autorów
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline