Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2013, 14:23   #112
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Bzdura. Wierutna bzdura. I to nie pierwsza w tym temacie!

Krasnolud bez topora to dupa nie krasnolud. I tyle. w tym offtopie. Jadam głównie mięso i mięso głównie gotuję. W chińszczyznę nie wierzę po skeczu Shtura "Kuuuczak" No i wszystkiego naj, ale spóźnione. Komu wie każdy.

Teraz w nawiązaniu do archiwum już tej rozmowy, bo od kilku stron odeszła w kosmos:

Cytat:

„Trudno zarzucić cos komuś kto nic nie robi.”
Lenistwo podniesione do rangi cnoty, MISTRZOSTWO!!


Cytat:
„Cohenobielonowszczyzny”
Kiedyś był tworzony gatunek rpg: Bielhekowydarkfantasyslowfood. Czy coś w ten deseń. To też jest niezłe


Cytat:
„No sorry, miśku, po prostu jestem tu najbardziej wartościowy.
Ale skoro, jak sam stwierdziłeś, zostałeś zaszufladkowany jako mój i Bielona akolita, to możesz powoływać się na nasz autorytet.
Nie mogłem. Po prostu nie mogłem. Pękłem. Ale poważniej, na mój nie możesz. Pamiętaj, mam Cię na oku! ^^ Nie zepsuj tego!


Cytat:
„Cohen - za poważny wiek, masz u mnie minusa „


U mnie do diabła również. Bydlaku!!

Cytat:
„skoro blokowanie offtopów jest gaszeniem forum to skończmy z tą głupotą jaką jest nadawanie nazw tematom! Stop porządkowi i sensowi w postach! Stop z rozmowami na temat! Mamy tego dość! Chcemy gadać o wszystkim, wszędzie! Kpić i drwić ile nam się podoba! Pisać co nam do głowy akurat przyjdzie, nie ważne czy z sensem czy nie! Dość tego ciągłego mówienia nam, że nam cokolwiek nie wolno! „
Cóż, ja tam nie mam nic przeciwko. W sumie to zawsze będzie jakaś dyskusja, której w większości działów na Forum brak. Gdyby jednak spróbować zgłębić meandry mego kombinowania, wiem że nie każdy podoła, to doszli byśmy do wniosku, że krytykowałem krytykanctwo względem offtopów w offtopach. Nie innych działach tego bardzo poważnego i arcymerytorycznego Forum, które niech nam żyje najdłużej. Zatem gadajmy o wszystkim bez trzymanki, ale w dziale offtop. Bo to chyba tak być powinno. Albo nie gadajmy, se wybierzcie.


Cytat:
„Tak jeszcze z nudy poczytałem kilka kolejnych postów Osobiście uważam, że opis działu Hyde Park a dokładniej "To tutaj mogą mieć miejsce wszelkie dyskusje „off-topic”." jest trochę mylący i wnosił bym o jego edycję. „
I właśnie o to kaman!!



Tyle tytułem podsumowania a teraz w sumie najważniejsze.

PRZEPRASZAM

Wszystkich tych, których swoim porównaniem do "debili", "kretynów" i "klakierów" obraziłem. Nie było moją intencją urazić nikogo z Was a szczególnie moich przeciwników w dyskusji. To tylko spór, przekomarzania. W dodatku z Koleżankami i Kolegami. Takie ćwiczenie własnych zdolności polemicznych. I fakt, że gdzieś tam się apoplektyzuję, również w dyskusji, nie oznacza tego iż mam o Was złe zdanie. Czasem piszę lekko i prześmiewczo. Czasami dosadnie a czasami zbyt.

Jak rozumiem teraz było zbyt.

Uczciwie i szczerze Was Koleżanki i Koledzy przepraszam.

Do Obsługi, w tym do Szarleja z którym sprawy wyjaśniłem na pniu, Armiela, JPolaka czy kogokolwiek innego urazy i pretensji nie mam i nie miałem. I nie uważam jakobyście robili złą robotę. Zwyczajnie może w niewłaściwej formie, bo zbyt ostrej i nie dostosowanej do sytuacji, zwracałem uwagę na nielogiczność opisu działu Forum. I na pewne tego opisu konsekwencje. I tyle.

Reasumując, nie uważam nikogo z Was za kretyna czy debila. Gdybym tak uważał, sam bym się w to szacowne grono mógł zaliczyć próbując z Wami polemizować i stawiając się na równi z Wami w dyskusji. Intencji obrazy nie było i mam nadzieję, że dotknięci, Koleżanki i Koledzy, to zrozumieją.

Przepraszam raz jeszcze.

No... koniec bicia się w piersi.

Pozdrawiam i cieszę się, że udało mi się Was skłonić do dyskusji. Niebawem, olewając tematy zakazane jak wiara, polityka etc, znów Was podkręcę.

Liczę na pełne żywiołowych argumentów dyskusje i apopleksję przelewaną przez palce. No i rzecz jasna na kilka warnów. Bo jakże by tak?

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline