Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2013, 19:01   #1
Endymek
 
Reputacja: 1 Endymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Król za murem.

Witam!
Sprawy techniczne:
- posty piszemy w trzeciej osobie
- sesja będzie prowadzona tylko an forum
- dialogi bez wyróżnień, od myślników
- myśli kursywą, albo również bez wyróżnień, byle było widać z tekście, że to myśli
- częstotliwość pisania postów: Myślę, że raz na tydzień styknie, jeżeli zajdzie taka potrzeba, to będziemy mogli przyśpieszyć lub zwolnić tempo. Na odpowiedzi macie czas od poniedziałku do piątku, jeżeli ktoś się nie wyrobi może być też w sobota. Do wieczora w niedziele będę się starał wrzucić swoje posty.
- jeżeli coś ci nie będzie pasowało w moim stylu prowadzenia/pisania, podziel się swoją krytyką ze mną, a ja postaram się ogarnąć sprawę
- powinniśmy zacząć dzisiaj. Wprowadzenie dla Njorda o Sogarra już mam, jeszcze tylko muszę małe poprawki nanieść i napisać coś dla Vasyna.

W zasadzie, to wszystko. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy

LINK DO SESJI: KLIK
 

Ostatnio edytowane przez Endymek : 10-03-2013 o 22:47.
Endymek jest offline