Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2013, 00:34   #2
blazen
 
blazen's Avatar
 
Reputacja: 1 blazen jest na bardzo dobrej drodzeblazen jest na bardzo dobrej drodzeblazen jest na bardzo dobrej drodzeblazen jest na bardzo dobrej drodzeblazen jest na bardzo dobrej drodzeblazen jest na bardzo dobrej drodzeblazen jest na bardzo dobrej drodzeblazen jest na bardzo dobrej drodzeblazen jest na bardzo dobrej drodzeblazen jest na bardzo dobrej drodze
Obawiam się że w trakcie rekrutacji wprowadziłem Cię Mistrzu w błąd. Napisałem bowiem, że w miarę wszystko wiem jeśli chodzi o Lakatosa, miałem zaś na myśli, iż wiem że jego postać będzie towarzyszyć Njordowi. Nie znam jednak jego historii.

Więc o ile absolutnie zgadzam się z tym, że nasze postaci się znają, to niekoniecznie Njord znać musi motywy Sogarr'a. Nawet jednak nie znając ich i tak chętnie będzie podróżował w jego towarzystwie.

Przepraszam więc jeśli to jest jakiś kłopot.

Mam jeszcze pytanie niekoniecznie powiązane z tym co powiedziałem wcześniej, zaś wyraźnie połączone z moim brakiem doświadczenia na forum. W ramach wstępu napiszę, iż staram się nie czytać elementów sesji, w których nie występuje moja postać. Tutaj pojawia się pytanie. Czy jest to zachowanie wskazane?
 
blazen jest offline