Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2013, 09:26   #116
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Ups przepraszam, dawno już nie korzystałem z doca, juz poprawione, mozna pisać , ewentualnie na gg - choć jedna osoba prosze, gg 46600546
bo jak się dowiem co sie stało - i bynajmniej nie mam na mysli tego co oczywiste, że lezy sobie trup , a nawet 3 ( musze przerobic delikatnie posta bo zapomniałem o krasnalu) , - to być może poukłada sobie Treser kawałki łamigłówki. Bardziej mi chodzi o to co robił człowiek hydermana w norze.

poza tym przydałoby się podjąć jakąś dalsza decyzję, a jak widziałem narady toczone do tej pory sesyjnie, to się tylko śmiałem. Jeden tak, drugi inaczej, trzeci jeszcze coś innego, zero konsensusu, zero przywódcy, az dziw, że MG był w stanie wyciągnąc z tego jakąś decyzję do realizacji

I podpisuje się pod słowami MG, mi tam doc nie potrzebny - on ma przyśpieszyć naradę, jesli uda nam się to zrobić w postach szybciej, o jestem za. Piszczcie zanim Bielona znów wciągnie jakaś impreza na tydzień

PS faktem jest iż graczy jest o wiele mniej, więc może rzeczywiście narady teraz będa szybsze i bardziej zgodne ...

https://docs.google.com/document/d/1...be0/edit?pli=1

Pora też abyście sobie w końcu wybrali jakiegoś szefa, Klaus nie zamierza się w te rzeczy bawić, ale na pewno ułatwiłoby to podejmowanie ostatecznych decyzji.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 11-03-2013 o 14:39.
Eliasz jest offline