Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2013, 20:38   #7
Endymek
 
Reputacja: 1 Endymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputację
Cytat:
A tak na marginesie. Pytanie do MG. Jak planujesz przeprowadzanie dialogów pomiędzy graczami, a BNami? Mam tu na przykład na myśli sytuacje z Milven'em.
Akurat w tym wypadku zostawiam wam wolną rękę i liczę, że zaprezentujecie coś ciekawego, a ja dopasuję dalszą historię do tego, co wymyślicie. Tak sam w jakiś mniej w ważnych (pod względem historii)konwersacjach

Natomiast, jeżeli będziecie musieli przeprowadzić ważny fabularnie dialog z BNami, a ja będę miał już mniej więcej zaplanowany przebieg rozmowy, to wam o tym napiszę, nakieruję jakoś albo przekonam się do tego Google Doca (o tym niżej).

Cytat:
I tutaj nasuwa się pytanie do współgraczy, czy my zamierzamy korzystać z google doca? Wydaje on mi się całkiem użyteczny.
Cytat:
Co prawda MG pisał, że sesja będzie wyłącznie odbywała się na forum, ale może się nie pogniewa, jeśli od czasu do czasu dla siebie użyjemy doca.
Powiem tak. Nie mam zdania, jeżeli chodzi o Google Doca w sesjach, bo nigdy go w takim przypadku nie używałem. Szczerze mówiąc, to chyba tylko miałem z tym kontakt, kiedy coś czytałem. Dlatego też nie wiem za bardzo jakby to miało funkcjonować w naszej rozgrywce. Możemy jednak umówić się tak, że jeżeli macie ochotę używać Doca czy cokolwiek innego, co ułatwi wam życie, to proszę bardzo. Jedyna rzecz, to żeby wszystko znalazło się na forum.

Co do sprawy Njorda i Sogarra, to myślę, że ogarniecie Rozwiążcie to, jak wam wygodniej. Oczywiście, jak coś, to też mogę napisać po swojemu, ale myślę, że wam to wyjdzie lepiej.

Pozdrawiam

Btw. Miło by było, gdyby Njord i Sogarr mieli towarzystwo w postaci np. Milvena, nieprawdaż?
 
Endymek jest offline