Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2013, 14:45   #12
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Zabawny ten test na posiadanie liny, jednak troszkę jednak mi śmierdzi - szczególnie, że sam stwierdziłem, że Zheng liny nie ma. Jestem grzecznym, wytresowanym graczem i sam się dobrze kontroluję, nie trzeba mi na wszystko rzucać

Już miałem znowu czarować i rzucać się do wody, ale przypadkiem skasowało mi posta i zanim się zebrałem do przepisywania na nowo, odpisał Throonar. I teraz jednocześnie żal fajnej akcji i zaciesz, bo nie będę musiał czerpać z kamienia.

Zanim odpiszę:

Mistrzu - jak to jest z tą łódką? Powinien być jeden czy dwóch wioślarzy? I co będziemy testować płynąc?

Throonarze - to jeszcze nie jest pewne, ale prawdopodobnie twoja postać będzie lepsza jeśli chodzi o sterowanie łódką (jeśli jest miejsce dla jednego wioślarza ofc), no i lepiej żeby Zheng miał wolne ręce, jakby trzeba było coś wyczarować.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline