Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2013, 21:43   #21
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Sam jestem zdziwiony, że zrozumiałem, ale rzeczywiście musiałeś dobrze wyjaśnić, jeśli było ok Choć na początku wydawało mi się, że nie mam pojęcia co robić, to szedłem krok po kroku i cieszę się, że wyszło Dobry samouczek! Gratuluję!

OK, z Figurą rozumiem. Z czasem dojdę kiedy są testowane cechy i umiejętności, czy coś kiedy można ją użyć, a kiedy nie. Nie wiem na przykład czemu przy odwadze nie można było. To nie jest cecha, czy to była po prostuy dodatkowa zasada wpisana w tą zabawę? Ważne, że do strzelania dodajemy, bo chyba tam będzie najbardziej potrzebna

Oki, nie wiedziałem, że tak to robisz. Myślałem, że masz jakąś podstawową (backgroundową) planszę, czy coś.Jak to problem, to nie ważne. Poradzimy sobie

No kurczaki nie spreparowałem rzutów... wiedziałem, że o czymś zapomniałem... pośpiech
Ale dokładnie, wystarczy, że każdy będzie korzystał do tej zabawy cały czas z jednego loginu i doda jakiś krótki koment i już nie ma szans na jakieś niecne czyny, który miały by nam ułatwić ocalenie przed zombie Myślę Nasty, że w takim wypadku łatwiej spreparować byłoby na LI niż na tam A jak nie, to po prostu trzeba ćwiczyć zaufanie do współgraczy

Co do dnia na odpis to fajnie się tego trzymać. Wiadomo może się nie udać komuś, ale taki cel możemy zostawić. Ja jestem za. Jak ktoś nie zdąży, to niech leci na koniec, to chyba też nie będzie problemem wielkim w tej grze, a pozwoli utrzymać dobre tempo.
 
AJT jest offline