Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2013, 22:02   #22
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Będę starał się pilnować tego tempa myślę, że spadek na koniec kolejki to nie będzie taki znowu koszmar

Co do testu Odwagi AJT, to ooooczywiście, że używa się przy nim też kości figury, jak przy każdym teście skilla (odwaga to akurat umiejętność) czy cechy (cechy to Siła, Zręczność, Spryt, Wigor i Duch). Jednakże w tym wyjątkowym przypadku zmodyfikowałem tą zasadę bez jaj, jakiego trzeba by mieć pecha by trafić dwa razy 1. Szczerze to powiem Ci, że w Savage Worlds są dwa typy pecha. Pierwszy jego stopień to 1 na teście normalnym, poprawiony kością figury. Zależnie od powagi sytuacji, czasami kość figury w wypadku 1 Cię nie ratuje zwyczajnie. Uznałem, że w realu, żaden trening nie przygotuje człowieka na taki widok jak chodzące zwłoki. Taka prawda, że nie da się sobie nawet wyobrazić jak straszny byłby to widok w rzeczywistości i jestem pewien, że byłby dużo straszniejszy niż w najtraszniejszym horrorze. Drugim poziomem pecha są tzw Snake Eyes - oczy węża. Nazwa oczywiście wzięta od || dwóch jedynek Czyli kiedy masz 1 na teście i kości figury. Wtedy masz taki fail, że to trudne do opisania :P Przy takim pechu w teście odwagi dał bym chyba stałą karę na kilka tur, z racji przerażenia sytuacją plus stracona tura. To tak w ramach ciekawostki Jeśli nadal będzie wam tak świetnie szło to dla ciekawskich objaśnię tutaj jak się określa w tym systemie jak wielką dziurę wybiłeś we wrogu Oczywiście ja się będę dalej tym zajmował, ale to tak dla bardziej dociekliwych.

PS. Wszystkim przypominam, że macie jeszcze tzw groszki, fuksy, sztony czy jak chcecie to nazywać Każdy ma po trzy, pozbycie się takowego pozwala powtórzyć dowolny rzut. Także puki nikt się nie odzywa, nadal może takowego poświęcić AJT i powtórzyć rzut Szczerze to o tym zapomniałem w tej chwili, bo bym wcześniej przypomniał, ale ta Twoja 1 jest taka klimatyczna
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 12-03-2013 o 22:16.
JPCannon jest offline