Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2013, 15:02   #27
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Komiko: rozumiem, mój pomysł nie przypadł Ci do gustu. Zagłosowałeś w sondzie na opcję ,,idiotyczny pomysł", popisałeś nie na temat - to jeszcze jestem w stanie jakoś tolerować. Jednakże Twoja maniera pisania ciągle o tym samym (co z tematem nie ma nic wspólnego) oraz upartego ignorowania moich w miarę dotychczas cierpliwych odpowiedzi sprawia, że krew mnie zalewa.
W życiu nie słyszałam ani nie grałam w żadną grę komputerową związaną z WoD-em, nigdy w ogóle nawet nie czytałam opisu żadnej gry z wampirami w roli głównej. Nie mam zielonego pojęcia, o jakiej w dodatku piszesz, bo nawet nie raczysz podać tytułu. Chcesz pojechać po grze komputerowej - popisz w Wirtualnej Tawernie. Zorganizować swoją sesję poświęconą Twojej wizji WoD-u lub w takiej uczestniczyć - wypatruj innych sond lub rekrutek albo napisz w temacie poświęconym własnym propozycjom. Ale mi tu już nie śmieć w wątku, który ma służyć do tego, aby w nim rozważyć pomysł przedstawiony w moim pierwszym poście, dopytać o szczegóły, wyrazić swoją opinię (ale w umiarkowany sposób i najlepiej w jednym poście). Jak Ci się pomysł nie spodobał, zrozumiałam, spoko, ale proszę mi nie zarzucać zrzynki z czegoś, o czym do niedawna w ogóle nie wiedziałam.

To tyle złoszczenia się.

necron1501: podstawowy, tzn. przerzut BG-wampirów do dużego miasta, o ile dobrze zrozumiałam? To się ładnie składa, bo - patrząc na to, jakie opinie wyraża większość potencjalnych graczy - taka właśnie sesja będzie.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline