Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2013, 22:19   #131
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Ostatni post poszedł.

W tym miejscu chciałem Wam wszystkim podziękować z udział w tej niełatwej dla mnie sesji. Wytrzymać w niej to było bardzo duże wyzwanie.

Osobiście uważam, że sesja Dzieci Hioba była moją najmroczniejszą i najtrudniejszą na LI. Kosztowała mnie niemało wysiłku i Was zapewne też. Wymagała od graczy sporej dozy współpracy i klimatycznych postów. Nie zabrakło ani jednego, ani drugiego. Pierwsze wejście do Zalesia - w Metropolis. Wspólny sen. Oniryczne jazdy". Przeżycia wewnętrzne Waszych bohaterów. Od początku właśnie o coś takiego mi chodziło.

A że nie udało się do końca rozwiązać zagadki. Cóż. Trudno. To KULT RPG. Tutaj ludzie nie muszą być herosami radzącymi sobie z każdą, nawet najkoszmarniejszą i niepojętą sytuacją. Tutaj ludzie są ludźmi i niczym więcej. I jak ludzie mają swoje słabości, cele, krew i kość.

Uważam, że każde z Was zasłużyło na medal za tą sesję.

Kanna - byłaś rewelacyjna, pisałaś klimatycznie a Twoja Basia była naprawdę wspaniała. No i ta tajemnica. Dziękuję Ci bardzo, bardzo mocno, raz jeszcze.

Ravanesh - ja wiem ile Cie kosztowała ta sesja i jak czasami musiałaś się mobilizować, by pisać. Nie Twoje klimaty - wiem. Ale uważam, że poradziłaś sobie świetnie, zasłużyłaś na oklaski. Wanda, jak i inni, była postacią z krwi i kości. Za to i za dotrwanie do mrocznego końca, dziękuję.

Liliel - Teresa była pokręcona i klimatyczna, idealna do KULTA. Świetnie się Ciebie prowadziło. Cudownie odgrywałaś miłość do dziecka i dałaś mi osobiście sporo emocji. Ukłony i złoty medal.

Teraz Panowie.

Baczy - już pisałem, ale powtórzę, rewelacyjny bohater, świetne posty, konsekwentne działanie no i te mroczne i straszne wybory. Zasłużyłeś na pochwałę i chwalę raz jeszcze. Ukłony.

Harad - Hirek był świetny, chociaż przypadły mu trudne momenty - szczególnie po zranieniu nożem. Konsekwentny, realistyczny no i posty na wysokim poziomie. Dzięki po stokroć za zaufanie jakim mnie obdarzyłeś i wejście w ta mroczną i chorą opowieść.

Gryf - Ty znów stworzyłeś bohatera, którego długo będę pamiętał. Świetny klimat, rewelacyjne posty. Ukłony, ukłony, raz jeszcze ukłony i złote medale na pierś.

Wszyscy stworzyliście tą sesję taką, ja wyszła. Za to - na koniec podziękowań, raz jeszcze - bardzo, bardzo dziękuję.

I teraz wyjaśnienia.

Zrobię tak, jak armitage w sesji Samaris - nic nie dopowiem, poza tymi fragmentami, które udało Wam się wyciągnąć w sesji. Tajemnica zostanie tajemnicą. Bo odkryta, przestałaby nią być.

Dzieci Hioba uważam za zamknięte.

Do zobaczenia w kolejnych projektach, jeśli będą. Na pewno nie aż tak mrocznych i strasznych, jak Dzieci.

Bywajcie.
 
Armiel jest offline